BEEAH Genel Merkezi, Zaha Hadid tarafından

BEEAH Genel Merkezi, Zaha Hadid tarafından

BAE’nin çöl kum tepelerini taklit etmek için yaratılan Zaha Hadid Architects’in BEEAH Genel Merkezi 30 Mart Çarşamba günü açıldı.

Güneş enerjisi dizisinden güç alan ve yeni nesil teknolojilerle donatılmış yeni BEEAH genel merkezi, net sıfır emisyon elde etmek için Zaha Hadid Architects (ZHA) tarafından tasarlandı ve grubun yönetim ve idari merkezi olacak.

BEEAH Headquarters by Zaha Hadid (6)

İki sütunlu sürdürülebilirlik ve dijitalleşme stratejisiyle BEEAH Group, atık yönetimi ve geri dönüşüm, temiz enerji, çevre danışmanlığı, eğitim ve yeşil hareketliliği içeren altı ana sektörde çalışıyor.

BEEAH Headquarters by Zaha Hadid (5)

Yeni merkez, Ortadoğu’nun sürdürülebilirlik başkenti konumunu yeniden teyit ederek, Şarja için yeni yeniliklere öncülük etmeye devam ettiği için BEEAH için en son başarıdır. Ek olarak, Genel Müdürlük, BEEAH’ın mevcut işlerini güçlendirmesi, yeni, geleceğin kritik sektörlerine çeşitlenmesi ve BAE’deki varlığını Orta Doğu ve küresel olarak genişletmesi için bir operasyon üssü görevi görüyor.

BEEAH Headquarters by Zaha Hadid (4)

Zaha Hadid Architects, “Genel merkez, Sharjah ve dünya çapında yeniliklere öncülük etmeye devam ettiği ve grubun yeni, geleceğin kritik sektörlerine çeşitlenmesi için bir operasyon üssü oluşturduğu için Beeah Group için en son kilometre taşıdır” dedi.

“Beeah, yeni genel merkezleriyle teknolojinin sürdürülebilir etkiyi nasıl ölçeklendirebileceğini ve nihayetinde yarının akıllı, sürdürülebilir şehirleri için bir plan olarak hizmet edebileceğini gösteriyor.”

BEEAH Headquarters by Zaha Hadid (3)

BEEAH Headquarters by Zaha Hadid (2)

BEEAH Headquarters by Zaha Hadid (1)

kaynak Zaha Hadid Architects

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.